Belen Evden Eve Taşımacılık

Belen Evden Eve Taşımacılık

Belen Evden Eve Taşımacılık

Belen‎ Evden Eve Taşımacılık ın en önemli konusu iyi paketlemektir. Mutfak eşyalarınız ve kırılacak diğer eşyalar özel kutu ve balonlu naylon ile paketlenir. Paketleme gözetimli ve titiz yapılır. Ağır eşyalar özel elemanlar ile taşınır.

 

Belen‎ Evden Eve Taşımacılık Özenle yapılmış paketleme ve yetişmiş elemanlar ile eşyalar hasar görmeden taşınacaktır. Paketlemede en iyi ambalaj şekli temiz kağıt dışına baloncuklu naylon ve kutulamadır. Bütün vitrin süsleri ve değerli porselen v.b. eşyalar öncelikle beyaz kağıda sarılmalı ve kutulanmalıdır. Siz kahvenizi içerken elemanlarımız bu işleri sırasıyla yapıp kutulama işleri bitince taşımaya geçeceklerdir. Mutfak eşyalarınız ve kırılacak diğer eşyalar özel kutu ve balonlu naylon ile paketlenir. 

Belen‎ Evden Eve Taşımacılık, Paketleme gözetimli ve titiz yapılır. Ağır eşyalar özel elemanlar ile taşınır. Her paket alındığı oda ismi ile numaralanır yeni yerinde açıldığında bu numaralamaya dikkat edilir. Kamyon içi eşya taşıma için özel tasarlanmış yüzeye sahiptir.

DİĞER BÖLGELER

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.