0538 056 25 59 - 0 535 721 31 09 - 0 532 474 11 77
Bölgelerimiz

Altınözü Evden Eve Taşımacılık

 

 

Altınözü Evden Eve Taşımacılık ın en önemli konusu iyi paketlemektir. Mutfak eşyalarınız ve kırılacak diğer eşyalar özel kutu ve balonlu naylon ile paketlenir. Paketleme gözetimli ve titiz yapılır. Ağır eşyalar özel elemanlar ile taşınır.

 

Altınözü Evden Eve Taşımacılık Özenle yapılmış paketleme ve yetişmiş elemanlar ile eşyalar hasar görmeden taşınacaktır. Paketlemede en iyi ambalaj şekli temiz kağıt dışına baloncuklu naylon ve kutulamadır. Bütün vitrin süsleri ve değerli porselen v.b. eşyalar öncelikle beyaz kağıda sarılmalı ve kutulanmalıdır. Siz kahvenizi içerken elemanlarımız bu işleri sırasıyla yapıp kutulama işleri bitince taşımaya geçeceklerdir. Mutfak eşyalarınız ve kırılacak diğer eşyalar özel kutu ve balonlu naylon ile paketlenir. 

Altınözü Evden Eve Taşımacılık, Paketleme gözetimli ve titiz yapılır. Ağır eşyalar özel elemanlar ile taşınır. Her paket alındığı oda ismi ile numaralanır yeni yerinde açıldığında bu numaralamaya dikkat edilir. Kamyon içi eşya taşıma için özel tasarlanmış yüzeye sahiptir. 

Bölgelerimiz

Altınözü Evden Eve Taşımacılık | Bölgelerimiz | İskenderun Evden Eve Taşımacılık| Cingöz Taşımacılık