0538 056 25 59 - 0 535 721 31 09 - 0 532 474 11 77
Kurumsal
BİZ KİMİZ ?

BİZ KİMİZ ?

İskenderun Evden Eve Taşımacılık | Kurumsal

Nakliyatın en önemli konusu iyi paketlemedir. 

Özenli yapılmış paketleme ve yetişmiş elemanlar ile eşyalarınız hasar görmeden taşınmaktadır.

 

İskenderun Evden eve nakliyatın en önemli konusu iyi paketlemektir. Mutfak eşyalarınız ve kırılacak diğer eşyalar özel kutu ve balonlu naylon ile paketlenir. Paketleme gözetimli ve titiz yapılır. Ağır eşyalar özel elemanlar ile taşınır.

 

 İskenderun Asansörlü taşıma İskenderun Nakliyeci Özenle yapılmış paketleme ve yetişmiş elemanlar ile eşyalar hasar görmeden taşınacaktır. Paketlemede en iyi ambalaj şekli temiz kağıt dışına baloncuklu naylon ve kutulamadır. Bütün vitrin süsleri ve değerli porselen v.b. eşyalar öncelikle beyaz kağıda sarılmalı ve kutulanmalıdır. Siz kahvenizi içerken uluslararası evden eve nakliyat elemanlarımız bu işleri sırasıyla yapıp kutulama işleri bitince taşımaya geçeceklerdir. Mutfak eşyalarınız ve kırılacak diğer eşyalar özel kutu ve balonlu naylon ile paketlenir.  İskenderun Asansörlü taşıma, Paketleme gözetimli ve titiz yapılır. Ağır eşyalar özel elemanlar ile taşınır. Her paket alındığı oda ismi ile numaralanır yeni yerinde açıldığında bu numaralamaya dikkat edilir. Kamyon içi eşya taşıma için özel tasarlanmış yüzeye sahiptir. 

 

İskenderun evden eve taşımacılık kaliteye odaklanan hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti için vargücüyle çalışmaktadır. Amacımız çağdaş standartlarda nakliye hizmeti en ekonomik biçimde ankara evden eve nakliyat, evden eve taşımacılık, asansörlü taşıma gibi hizmetleri en iyi şewkilde sizlere sunmak ve verdiğimiz hizmeti sürekli geliştirmektir.

 

"Her taşıma kendi taşımamızdır” düşüncesi ile yoluna devam edecek olan İskenderun asansörlü taşıma; güçlü referansları, geniş müşteri portföyü ve tamamlamış olduğu tüm taşımaların verdiği güven ve güç ile yoluna devam etmektedir.

İskenderun Evden Eve Nakliyat firması olarak her şeyden önce müşteri memnuniyeti...

 
BİZ KİMİZ ? | İskenderun Evden Eve Taşımacılık| Cingöz Taşımacılık